Ningbo, Hangzhou, Presidenti i dymbëdhjetë i Odës Ekonomike zhvilloi një takim pune

Në orën 16:00 më 6 maj, 2014, Ningbo, Hangzhou, Presidenti i dymbëdhjetë i takimit zyrës Dhoma e Tregtisë të mbajtur në Investime Co Ningbo, Ltd Lan House, do telefoto Ming, nënkryetar i Feng Wei, Xie Guorong, Dongxu Ming , Bao Shili, Bordi i mbikëqyrësve Shenpei Rong, Sekretari i Përgjithshëm Jiang Lan të marrin pjesë.

2014050813553555.jpg

(Kryetar Coke dhe shqyrtim i kujdesshëm i informacionit Pjesëmarrësit e takimit)

Takim të kryesuar nga presidenti i rradhës muaji i Dong Xuming, Dongxu Ming, nënkryetar i zhvillimit të korporatave dhe biznesit të futjes së saj, kati Lan Investime Co, Ltd, është një investim komerciale të pasurive të patundshme profesionale kompanitë e investimeve, fusha e investimeve përfshijnë tregun profesional, urban komplekset, hotele, apartamente, turizmi, pasurive të patundshme dhe formate të tjera të zhvillimit të pasurive të patundshme dhe operacionet. Format specifike të investimeve, duke përfshirë në pronësi, ndërmarrje e përbashkët, duke mbajtur, kapitalit dhe investimet kthimit fikse. Bizhuteri Bai Lan International Lake City në bazë të ditës katror dasmës, futja e anëtarëve kyç rreth 20 bizhuteri Hong Kong Prodhuesit ", siç bëri në Hong Kong për të hyrë në ekran bizhuteri kontinentale, shitjet e dritare dhe integrimit të markave ndërkombëtare dhe vendore dhe luksoze linja bizhuteri për rreth 10 u vendosën në përgjithësi.

Përmbledhja Sekretari i Përgjithshëm Jiang Lan i punës së bërë në prill dhe maj të planit të punës. Për të forcuar njësitë anëtare lidhjet e komunikimit, për të nxitur bashkëpunimin ekonomik dhe shkëmbimeve ndërmjet kompanive anëtare, zhvillimin e shpejtë të biznesit nxitje, përgatitjet për organizimin në maj të parë "kompanitë anëtare për të promovuar zhvillimin e shkëmbimit" aktivitete, pjesëmarrësit e Presidentit të u diskutuan numri i ngjarjeve, shfaqje, të tilla si se si për të zhvilluar industrinë.

2014050814010531.jpg

(Përmbledhje Sekretari i Përgjithshëm Jiang Lan i punës së bërë në prill dhe në Planin e Punës maj)

Në takim, Dhoma e Tregtisë se si për të kryer aktivitetet bamirëse për të eksploruar, Dongxu Ming, kryetari Fondi Donation Charity $ 10,000. Pastaj një studim mbi se si për të tërhequr prodhuesit elitare në Ningbo Hangzhou.

Së fundi, Coke, president i 19 prillit, më shumë se një sërë aktivitetesh për të vlerësuar 姚大岚 qytet, organizimin e aktiviteteve për të nxjerrë në pah sigurinë ardhmen parë. Nënkryetari i të gjithë të shprehin pikëpamjet e tyre, një vit pasi u propozua për të organizuar një kthim Hangzhou turne në shtëpi.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key


Ora Post: nëntor-21-2017
WhatsApp Online Chat !