Dhoma e Tregtisë për të marrë pjesë në tre rreshta - Shen Wei Zhou Minghua Chen Xueming kaligrafi Ekspozita

29 prill 2014, nga ana e Dhomës së Tregtisë dhe Tongxiang piktor Jiaxing Shoqatës "tre linja - Shen Wei, Chen Xueming, Zhou Minghua" ekspozitë pikturë, mbajtur në kullë Drum Tower.

Ngjarja synon të promovojë punën e dy artistëve, dhe shpresoj se me gamën e plotë të komunikimit dhe promovimin e mirëkuptimit të ndërsjellë në mes të dy kulturave të artit, të ndërtuar miqësi, dhe të punojnë për të ndërtuar një të ardhme më të mirë

Sekretari i Përgjithshëm i Dhomës së Tregtisë Jiang Lan, kam marrë pjesë në ekspozitë.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star


Ora Post: nëntor-21-2017
WhatsApp Online Chat !