• ONE
 • TWO
 • thr

për ne ajo që është e ardhshme?

Prodhimet tona janë përdorur kryesisht në qarqet e automobilave naftës, naftësjellësit motor, tub kullimi linjë, dhe tubacioni tokës, të cilat mund të përdoren edhe në çorape të gomës, çorape najloni, çorape pëlhurë-përforcuar gete hard-mur e makinerive dhe kimike të pajisjeve të tilla si të anijeve , motor nafte, motorët benzinë, vegla makine, mbrojtjes nga zjarri për të ndihmuar kapem dhe të nënshkruar tundje.

Mëso më shumë
 • 未 标题 -1 副本
 • rreth-us2
 • produktet funksion

  më shumë

  tipar pajisje të përdorura

  Hengwei përforcon Historia

  Yuyao Hengwei Hose përforcon Co.Ltd është një ndërmarrje të rëndësishme, e cila është e specializuar në clips prodhuese. Kjo kompani është e vendosur në Yangtze River Delta rrethin ekonomik të qytetit Yutao Ningbo, në afërsi të Gjirit Hangzhou Ura, e cila është 40 metra kilogram larg nga aeroporti Ningbo, dhe 60 metra kilogram larg nga porti Ningbo, si rezultat ajo ka transport të përshtatshëm dhe të komunikimit. Kompania jonë është themeluar në vitin 2001 me dy seri kryesore të produkteve: llojeve të ndryshme të clips dhe clamps gete, clips për tuba fleksibël kullimit.
  Mëso më shumë
  WhatsApp Online Chat !