• ONE
 • TWO
 • thr

за нас она што е следно?

Нашите производи се главно се користи во автомобилската нафта кола, гасоводот мотор, одводната цевка линија, и нафтоводот почвата, која, исто така, може да се користи во гумени црева, најлон црево, ткаенина-армирано црево тешко ѕид црево на машини и хемиски капацитети, како што се превозот , дизел мотор, бензински мотори, машини, заштита од пожар за да им помогне забрзано и печат на клатушкам.

Научи повеќе
 • 未 标题 -1 副本
 • за-us2
 • функција производи

  Повеќе

  функција се користи опрема

  Hengwei менгеме Историја

  Yuyao Hengwei црево менгеме Co.Ltd е клучен претпријатие, која е специјализирана во производство клипови. Оваа компанија се наоѓа во Yangtze реката Делта економски круг од градот Yutao Ningbo, во близина на заливот Хангжу мост, кој е 40 килограм метри од аеродромот во Ningbo, а 60 килограм метри од Ningbo пристаниште, како резултат на тоа има удобен превоз и комуникација. Нашата компанија е основана во 2001 година со два главни серија на производи: разни видови на клипови и црево прстиња, клипови за флексибилни дренажни цевки.
  научи повеќе
  WhatsApp Online Chat !